facebooktwitterpinterest

Recensies, contactgegevens voor Vanderkindere Auctioneer

Vanderkindere Auctioneer

Info

Vente aux enchères publiques d'objets d'art.

Adres: chaussée d'Alsemberg 687, 1180 Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Telefoonnummer: +32.2.344.54.46
Stad: Brussels
Route: chaussée d'Alsemberg 687
Postcode: 1180

Openingstijden

Maandag: 09:00 - 12:00

op zoek naar gerelateerd: Horta Ventes, Rops Online, Rops veiling, Drouot DIGITAL, Galerie Moderne Brussel, Galerie Moderne veiling, Ventes Legros, Haynault
Nabijgelegen soortgelijke bedrijven
Coloma Swaan Coloma Swaan 351 meter Art gallery of Mrs. Coloma Swaan (paintress born 1916)
461 461 715 meter
Gallery Gabrichidze BVBA Gallery Gabrichidze BVBA 1 km Gallery Gabrichidze
Art'Loft Art'Loft 2 km Zeer mooie galerij ik adviseer
Art Solution Art Solution 2 km Websites and mobile apps for the Art Market
the intersection project the intersection project 2 km Non-profit gallery & more. Women artists & society. (asbl en cours de création)
Recensies
O sterren voor een zaak die het normaal vindt om schedels van Congolese mensen te verkopen uit het koloniaal verleden. Dit schendt alle grenzen van respect naar de mensheid.
Was gewoon goed. Klaar.
Ik kocht een kunstwerk van Vanderkindere Helaas was ik teleurgesteld over het product dat ik ontving. Het kunstwerk dat ik kocht was eigenlijk nep en toen ik probeerde contact op te nemen met het veilinghuis om het probleem op te lossen, kreeg ik geen antwoord op mijn e-mails. Ik ben teleurgesteld over de ervaring die ik had met dit veilinghuis, omdat ik vertrouwde op hun reputatie en professionaliteit. Ik ben ook bezorgd dat ze nep- of namaakproducten verkopen die de reputatie van het veilinghuis en het vertrouwen van kopers kunnen schaden. Ik raad potentiële kopers aan voorzichtig te zijn wanneer ze overwegen om een ​​kunstwerk van dit veilinghuis te kopen, en ervoor te zorgen dat ze de herkomst en authenticiteit van de producten zorgvuldig controleren voordat ze een aankoop doen. . Al met al ben ik teleurgesteld over mijn ervaring met Vanderkindere en ik hoop dat deze recensie andere potentiële kopers helpt een weloverwogen beslissing te nemen bij het overwegen van de aankoop van een kunstwerk.
Dit veilinghuis heeft me voor een aanzienlijk bedrag een nepschilderij verkocht. Ze verzuimen me terug te betalen en beweren dat ze het recht hebben om vervalsingen te verkopen in België en dat andere veilinghuizen hetzelfde doen. Het voorgaande is niet waar en we starten een rechtszaak. Koop hier niets!
Een beetje serieus alstublieft Ik ben geen expert, noch een professional. Ik kocht een paar maanden geleden uit de regio Parijs bij Drouot Live een schilderij gesigneerd Charles Camoin. Ik heb het laten taxeren. Dit schilderij is geen authentiek werk. De handtekening is geen handtekening van de schilder. Noch de compositie, noch de manier van schilderen roept de stijl van de kunstenaar op. Bij het demonteren van de lijst realiseerde ik me dat er een doek op een ouder doek was geplakt hierover geen melding gemaakt in de kavelbeschrijving. Uiteraard vrijwaart artikel 6 van de algemene verkoopvoorwaarden van deze veilingzaal hen tegen elke claim. Ze waren klaar om het schilderij terug te nemen en door te verkopen!! Ik droom ! Kortom, ik vind mezelf met mijn rotzooi. Dit huis is niet serieus, het is bevestigd! 1 ster om te kunnen publiceren en omdat er nog serieuze mensen bij Vanderkindere zijn.
Jammerlijke ontvangst want om 11:55 uur aangekomen. Klanten verdienen meer respect. Dit zal dan ook het laatste bezoek aan deze veilingzaal zijn.
Hoe is het mogelijk om in 2022 menselijke schedels uit het Belgisch koloniaal verleden in de uitverkoop te kunnen vinden… Gewoon zonde. Maar waar is uw ethiek gebleven? Hoe kun je een prijs op iemands botten zetten? Een schande….
Franse klant Ik heb niets te klagen na de aankoop van een meubel, eerder in België en Europa, vooral niet in Frankrijk... Bedankt voor je professionaliteit
Ik heb een online aankoop gedaan - lijst van gekocht schilderij bleek bij ophalen zwaar beschadigd, thuis originele foto in online catalogus bestudeerd: die foto blijkt gefotoshopt te zijn. Ik heb geklaagd, maar Vanderkindere wil niet luisteren omdat ik al schilderijen had verzameld. Ze suggereren dat ik het frame misschien zelf heb beschadigd, maar dit is een oude schade. Vanderkindere had een gephotoshopte online foto in hun catalogus om schade te verbergen! Hier is maar één woord voor: fraude.
De meest ellendige ervaring in dertig jaar kopen op een veiling. Terwijl ik telefoneerde om ÉÉN stukje informatie over ÉÉN kavel te krijgen, werd ik ontvangen als een ongeleerd persoon, Frans genoemd ik ben Zwitsers, maar we zullen het niveau van mijn gesprekspartner waarderen en vroeg me nauwelijks om mijn begonnen zin te haasten. Kortom, ik vind wel ergens anders een Sonia Delaunay.
Reageer op deze plaats

Voeg deze kaart toe aan uw website;

We gebruiken cookies