facebooktwitterpinterest

Recensies, contactgegevens voor Asteria Expeditions

Asteria Expeditions

Info

Unieke reisprogramma's, van poolexpeditie tot culturele rondreis, op individuele basis of in kleine groep. Ontdek ons aanbod op www.asteriaexpeditions.be

Geschiedenis

Asteria Expeditions organiseert ondermeer reizen naar de beide Poolgebieden, Noord- Afrika, West-Afrika, het Midden-Oosten, centraal Azië en noordoost Azië en Lapland. Wij richten ons op reizen die inhoudelijk bijzonder zijn en als dusdanig voor u een meerwaarde bieden. Lokale cultuur, geschiedenis, traditie en gewoonten maar ook natuur, landschap en habitat dragen onze speciale aandacht weg.

Adres: Korte Zilverstraat 6, 8000 Brugge
Telefoonnummer: +32 (0)50 33 25 10
Stad: Brugge
Route: Korte Zilverstraat 6
Postcode: 8000

Openingstijden

Maandag: 09:00 - 18:00
Dinsdag: 09:00 - 18:00
Woensdag: 09:00 - 18:00
Donderdag: 09:00 - 18:00
Vrijdag: 09:00 - 18:00

op zoek naar gerelateerd: Asteria Cruises, Asteria Jordanië, Asteria Dubai, Asteria Douro, Begeleide groepsreizen, Begeleide busreizen, Asteria Finland, Groepsreizen 2023
Recensies
We hebben al twee maal met Asteria naar het Noorden gereisd: eenmaal een groepsreis, eenmaal individueel. En telkens was dit zeer goed georganiseerd. Ook voor de individuele reis was alles voor ons perfect georganiseerd, met taxi die klaar stond aan de luchthaven, oppikken voor uitstappen en huurauto. Men stelt een programma voor dat je kan laten aanpassen. De groepsreis, in ons geval naar Lapland, is natuurlijk nog gemakkelijker: in een kleine groep van zo'n 15 personen, die vrij snel goed aan elkaar hangt en permanent begeleid, hoef je je niets van praktische zaken aan te trekken en kan je volop deelnemen aan sneeuwscooter tocht, hondenslee, ijsvissen of poollicht bekijken. Een van de mooiste reizen ooit.
Met Asteria naar Antartica geweest. Wat een reis, wat een belevenis, wat een herinneringen. Familiaal gevoel en super georganiseerd. Vanuit Ushaia de woellige zee van de Drake Passage overgestoken en dan genieten van een onvergetelijk landschap, fauna en flora zijn beperkt, maar het wildlife is gewoon fantastisch. Eenmaal een bultrug walvis gezien, vergeet je dit nooit meer. De reisbegeleiging is tot in de puntjes voorbereid. Een ervaring team staatten alle tijden ter beschikking.
Prima organisatie, vlotte contacten ..we waren erg tevreden over onze Lapland reis.
Onze reis naar Egypte nov 2021 was top. Zowel de Belgische als de Nederlandstalige egyptische gids waren vriendelijke mensen die zich perfect kwetsen van hun taken en diepgaande kennis hadden. Moest de prijs iets lager zijn hadden ze 5 sterren gekregen...
Net terug van Finland - Lapland. Met een Gids zoals Nico ben je met je gat in de boter gevallen! Top ervaring!
Cruise op de Douro met de Spirit of Chartwell van 18-25 oktober 2019 Prachtige ervaring om met een koninklijke barge te cruisen op de Douro. Mooie steden zoals Porto en Salamanca ! Prachtige omgeving met wijngaarden en of course Porto wijnen. Bezoeken aan de wijnhuizen waren leerzaam. Aan boord een internationaal gezelschap van 24 personen en een heel attente en vriendelijke crew. Mooie en ruime kajuit. Het eten was heel lekker en de sfeer gezellig ! Een ECHTE AANRADER.
Reisbureau met goede medewerkers, vlotte uitleg en onze gids Nele in Fins Lapland was super.
Kwaliteitsvolle reisbureau
zeer goed reisbureau vriendelijk mens die Jonatan
Leuk. Netheid zou wat beter kunnen.
Reageer op deze plaats

Recensies, routebeschrijvingen en contactgegevens voor Asteria Expeditions.

Brugge reisagentschap

openingstijden, locatie, vervoer. Korte Zilverstraat 6 kaart stadsplattegrond, satellietweergave. Asteria Expeditions adres, telefoonnummer, straatzicht, postcode, hoe u zich verplaatst. Op deze pagina vindt u bedrijven die vergelijkbaar zijn met Asteria Expeditions. Op deze website kunt u uw opmerkingen en ervaringen over Asteria Expeditions delen met andere mensen.

Voeg deze kaart toe aan uw website;

Nabijgelegen soortgelijke bedrijven
Connections Connections 119 meter Zeer goeie prijzen en goe contact
Legends Free Walking Tours - Bruges - Free Day, Night & Tasting Tours Legends Free Walking Tours - Bruges - Free D... 192 meter Vandaag een hele leuke tour gehad met Bram als gids. Zeker aan te raden! Spontaniteit...
A Travers La France A Travers La France 195 meter Busreizen voor sportieve en avontuurlijke jongerengroepen
Holidayline.be Holidayline.be 309 meter Snel en correct.
True by Geoffrey Van Hulle True by Geoffrey Van Hulle 534 meter TRUE is a full-service Destination Management Company & Event Management company.
Selectair Boone Travel Selectair Boone Travel 691 meter Nooit geen problemen gehad super Martine
VVR - Vereniging Vlaamse Reisbureaus VVR - Vereniging Vlaamse Reisbureaus 3 km "Uw droom begint bij uw reisagent"
We gebruiken cookies