facebooktwitterpinterest

Recensies, contactgegevens voor Veilingen Jordaens

Veilingen Jordaens

Info

Veilingen Jordaens. Verkoop van kunst en antiek in de ruime zin van het woord. Tevens bijkomende wijnveilingen van niveau.

Adres: Drabstraat 74, 2640 Mortsel
Telefoonnummer: 034494430
Stad: Mortsel
Route: Drabstraat 74
Postcode: 2640

op zoek naar gerelateerd: jordaens kalender, horta veiling, veilinghuis antwerpen, jordaens veiling mei 2019, veilinghuis bernaerts, veiling april, loeckx veiling catalogus, dvc veiling
Nabijgelegen soortgelijke bedrijven
Jeugdatelier KREAMO Jeugdatelier KREAMO 657 meter Super goede jeugdbeweging
The Partysluts VOF The Partysluts VOF 756 meter Allround DJ&BBQ-service for your event!
CantRock CantRock 1 km Dit festival brengt het fijnste van de regio én de Belgische scene naar boven!
Recensies
Vriendelijke ontvangst en duidelijke uitleg. Nu even de veiling afwachten.
Zwak : - geen vermelding van schade aan porselein - geen enkele communicatie/opvolging over je eventuele biedingen
Best ter plaatse keuren vooraleer te kopen of te bieden. De foto's op de website en de beschrijving zijn niet altijd correct of zeer vatbaar voor interpretatie. Internet biedingen zijn gelijk aan de inzet tijdens de veiling. Dus geen autobod
Hier moet je zeker niets verkopen. Eerst houden ze je aan het lijntje en dan verkopen ze het voor een habbekrats buiten de veiling. Ik had een antiek kastje. Het heeft eerst 3 maanden in de hangar gestaan. Het kwam niet op de veiling voor en dan kreeg ik bericht dat het voor 2,5 euro verkocht was. Aan een "zogezegde" opkoper. Gewoonweg schandalig.
Als je iets wilt kopen op een veilig of iets wilt verkopen kun je dat hier doen Elke maand wordt er een veilig georganiseerd personeel is vriendelijk en helpt je met al je vragen de service verloopt correct broodjes zijn soms wat duur maar deze veilig is zeker geweldig voor iemand die houd van antiek kunst en curiosa
Eerlijk persoon, en weet heel veel top, echt bedankt!
Als het goed is zeggen we het ook. Zeer goede beschrijvingen bij de online veilingen, uiterst correcte schattingen, steeds een vlotte afhandeling van de aankopen, mooi aanbod en duidelijke website.
Mijn eerste e mail conversatie betreft informatie en schatting viel goed mee, voor zover deze info, 5 sterren erbij. Mvg
Vriendelijke ontvangst , maar willen alleen kostbare items aannemen om te verkopen
Vriendelijk personeel en prima verlopen enkel spijtig dat ge lang moet aanschuiven
Reageer op deze plaats

Voeg deze kaart toe aan uw website;

We gebruiken cookies