facebooktwitterpinterest

Recensies, contactgegevens voor Vanderkindere Auctioneer

Vanderkindere Auctioneer

Info

Vente aux enchères publiques d'objets d'art.

Adres: Chaussée d'Alsemberg 685-687 , Uccle 1180, BE
Telefoonnummer: 02 344 54 46
moc.erednikrednav@ofni
Stad: Uccle
Route: Chaussée d'Alsemberg 685-687
Postcode: 1180

op zoek naar gerelateerd: horta veiling, galerie athena, salle de vente moderne, veilinghuizen brussel, galerie horta brussel, vanderkindere tram, salles de vente, galerie moderne veiling
Nabijgelegen soortgelijke bedrijven
Cerame986 Cerame986 2 km Formations en céramique
Djamakassy57 - 666 Jam Session - Dibiterie Djamakassy57 - 666 Jam Session - Dibiterie 2 km Djamakassy57 Crew - Afterwork Jam Session - 666 - DIBITERIE
MJ  L'Antirides MJ L'Antirides 3 km Vertaald door Google Nee, ik vond het niet leuk Origineel Non je n'ai pas aimé
Recensies
O sterren voor een zaak die het normaal vindt om schedels van Congolese mensen te verkopen uit het koloniaal verleden. Dit schendt alle grenzen van respect naar de mensheid.
Was gewoon goed. Klaar.
Vertaald door Google Hoe is het mogelijk om in 2022 menselijke schedels uit het Belgisch koloniaal verleden in de uitverkoop te kunnen vinden… Gewoon zonde. Maar waar is uw ethiek gebleven? Hoe kun je een prijs op iemands botten zetten? Een schande…. Origineel Comment est ce possible en 2022 de pouvoir retrouver des crânes humains issus du passif colonial belge en vente….Tout simplement une honte. Mais Où est donc passé votre éthique. Comment peut on mettre un prix sur les ossements d’une personne. Une honte….
Vertaald door Google Een beetje serieus alstublieft Ik ben geen expert, noch een professional. Ik kocht een paar maanden geleden uit de regio Parijs bij Drouot Live een schilderij gesigneerd Charles Camoin. Ik heb het laten taxeren. Dit schilderij is geen authentiek werk. De handtekening is geen handtekening van de schilder. Noch de compositie, noch de manier van schilderen roept de stijl van de kunstenaar op. Bij het demonteren van de lijst realiseerde ik me dat er een doek op een ouder doek was geplakt hierover geen melding gemaakt in de kavelbeschrijving. Uiteraard vrijwaart artikel 6 van de algemene verkoopvoorwaarden van deze veilingzaal hen tegen elke claim. Ze waren klaar om het schilderij terug te nemen en door te verkopen!! Ik droom ! Kortom, ik vind mezelf met mijn rotzooi. Dit huis is niet serieus, het is bevestigd! 1 ster om te kunnen publiceren en omdat er nog serieuze mensen bij Vanderkindere zijn. Origineel Un peu de sérieux SVP Je ne suis pas un spécialiste, ni un professionnel. J'ai acheté depuis la région parisienne il y a quelques mois par Drouot Live un tableau signé Charles Camoin. Je l'ai fait expertisé. Ce tableau n'est pas une oeuvre authentique. La signature n'est pas un autographe du peintre. Ni la composition, ni la manière de peindre n'évoquent la facture de l'artiste. En démontant le cadre, je me suis aperçu qu'une toile avait été collée sur une toile plus ancienne aucune mention de cela dans le descriptif du lot Evidemment, l'article 6 des conditions générales de ventes de cette salle des ventes les protègent contre toute réclamation. Ils étaient prêts a reprendre et à revendre le tableau !! Je rêve ! Bref, je me retrouve avec ma camelote. Cette maison n'est pas sérieuse, cela se confirme ! 1 étoile pour pouvoir publier et parce qu'il y a bien quand même des gens sérieux chez Vanderkindere.
Vertaald door Google Ik heb een online aankoop gedaan - lijst van gekocht schilderij bleek bij ophalen zwaar beschadigd, thuis originele foto in online catalogus bestudeerd: die foto blijkt gefotoshopt te zijn. Ik heb geklaagd, maar Vanderkindere wil niet luisteren omdat ik al schilderijen had verzameld. Ze suggereren dat ik het frame misschien zelf heb beschadigd, maar dit is een oude schade. Vanderkindere had een gephotoshopte online foto in hun catalogus om schade te verbergen! Hier is maar één woord voor: fraude. Origineel I made an online purchase - frame of purchased painting turned out to be badly damaged on collection, studied original photo in online catalogue at home: that photo turns out to be photoshopped. I complained but Vanderkindere won't listen because I had already collected painting. They suggest I might have damaged the frame myself, but this is an old damage. Vanderkindere had a photoshopped online photo in their catalogue to hide damage! Only one word for this: fraud.
Vertaald door Google Wie van jullie dacht dat het oké zou zijn om schedels te veilen van mensen die door de handen van je voorouders vreselijke horror hebben geleden? Wat dacht je ervan om de overblijfselen van je eigen overgrootouders te verkopen? Origineel Who of you thought it would be okay to auction off skulls of people that suffered terrible horror through your ancestors hands? How about you sell your own great grandparents remains?
Vertaald door Google Afschuwelijke organisatie die koloniale veilingen aanbiedt waar je de kans krijgt om menselijke schedels uit Belgisch Congo te verwerven. Origineel Organisme abominable qui propose des enchères coloniales où vous aurez la possibilité d'acquérir des crânes humains originaires du Congo belge.
Vertaald door Google De meest ellendige ervaring in dertig jaar kopen op een veiling. Terwijl ik telefoneerde om ÉÉN informatie over ÉÉN batch te krijgen, werd ik ontvangen als een ongeletterd persoon, Frans genoemd ik ben Zwitser, maar we zullen het niveau van mijn gesprekspartner waarderen en nauwelijks gevraagd om mijn begonnen zin om me te haasten. Kortom, ik zal ergens anders een Sonia Delaunay vinden. Origineel La plus misérable expérience en trente ans d'achats aux enchères. Alors que je téléphone pour obtenir UN renseignement sur UN lot, je me suis fait recevoir comme un malappris, me faisant traiter de français je suis Suisse, mais on appréciera le niveau de mon interlocuteur et me demandant à peine ma phrase entamée de me dépêcher. Bref, je trouverai un Sonia Delaunay ailleurs.
Vertaald door Google Ik heb een meubel gekocht. Zonder toestemming heeft de galerie het meubel gedemonteerd en ik vond mezelf met een kapotte deur. Ze gaven toe dat ze niet het initiatief moesten nemen om het meubilair te demonteren, maar weigerden de deur te repareren. Dienst na verkoop: echt slecht. terwijl het meubel het dubbele van de schatting in de catalogus kocht. Origineel J’ai acheté un meuble. Sans autorisation, la galerie a démonté le meuble et je me suis retrouvé avec une portière cassée. Ils ont reconnu qu’ils ne devaient pas d’initiative démonter le meuble mais ont refusé de réparer la portière. Service après-Vente : vraiment nul. alors que le meuble a acheté le double de l’estimation dans le catalogue.
Vertaald door Google DIEFSTAL. Ik zit al 50 jaar in de kunst- / antiekhandel en dit zou niet de eerste keer zijn dat een ooit gerenommeerd veilinghuis SLECHT werd. Waarschijnlijk nieuw management. Dit is waarom men oude berichten moet negeren, zoals men buitensporige lof moet negeren, die vaak wordt geschreven door "betaalde vrienden". PAS OP voor verzoeken om "Pre-autorisatie" op uw creditcard. ZIJ HEBBEN MIJN KREDIETKAART 2.000 euro OPGELADEN VOORDAT DE VERKOOP BEGINT. Ik heb de melding van Visa, maar heb deze niet kunnen uploaden. Origineel THIEVES. I've been in the art/antique business for 50 years and this would not be the first time a once reputable auction house turned BAD. Probably New Management. This why is one should disregard old posts, as one ought to disregard excessive praise, which is often written by "paid friends". BEWARE of requests for "Pre-Authorization" on your credit card. THEY CHARGED MY CREDIT CARD 2,000 Euros BEFORE THE SALE COMMENCED. I have the notice from Visa, but haven't been able to upload it.
Reageer op deze plaats

Voeg deze kaart toe aan uw website;

We gebruiken cookies